Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Kullanıcı Adınızı Girin.

Account Login

Şifrenizimi Unuttunuz?

İştiraklerimiz  /  medisepet.com

Medisepet 

 

Bu sepette sağlık var !

2009 yılında yayın hayatına başlayan medisepet.com e-ticaret sitemiz aracılığıyla, insan sağlığını doğrudan yada dolaylı bir şekilde ilgilendiren perakende ürünleri, hızlı ve güvenli bir şekilde nihai tüketiciyle buluşturuyoruz.

Medishop mağazamızda olduğu gibi, medisepet.com e-ticaret sitemizde de farklı bir ürün ve hizmet anlayışıyla tüketicilerimizin huzuruna çıkıyoruz. medisepet.com'da tıbbi destek ürünlerinin yanısıra organik materyallerden üretilmiş doğal ürünlerden, gümüş içerikli çoraba, şeker hastalarına yönelik Agave şurubu'ndan, mikrodalga fırınlarda ısıtılabilen sıcak-soğuk kompreslere varıncaya değin geniş bir yelpazede ürün sunuyoruz. Üstelik piyasadaki rakiplerinden çok daha uygun fiyat ve koşullarla.

Sitemiz Türkiye'nin önde gelen servis sağlayıcılarından olan IDEASOFT serverlarında bulunmakta olup, 256 bit SSL sertifikalı güvenliğe sahip IYZICO ödeme sistemiyle kullanıcılara güvenilir bir şekilde kredi kartıyla online alışveriş imkanı sağlamaktadır.Hedeflerimiz

Her geçen gün artan online ticaret sektöründe, güvenilir şirket profilimiz ve alanında deneyimli kadrolarımızla fark yaratarak, sektörün ilk 10 kuruluşundan biri olmak..