Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Kullanıcı Adınızı Girin.

Account Login

Şifrenizimi Unuttunuz?

Yeni Model ARC 400

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

BOWA

1977 yılında kurulan BOWA-electronic GmbH & Co KG, 1987 yılından itibaren yenilikçi ve üstün teknoloji yapısı sayesinde, gelişen sektörün öncülerindendir.

Günümüzde 600 personeli ile 40 milyon Euro’nun üzerinde ciroya sahip olan Bowa, tamamen Alman menşeli yüksek kalite üretim stratejisi ile küresel bir üne sahiptir.

Bünyesinde bulunan yüksek frekans cerrahi aletleri ve aksesuarları, Bowa’yı ileri teknoloji elektrocerrahi pazarında dünya çapında kabul gören, öncü firmalar arasına taşımıştır.

SBS Dış Ticaret 2011 yılından itibaren, Türkiye tek yetkili distribütörü olarak Bowa ürünlerinin satış ve servis hizmetini yürütmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ürünler

Bowa elektrokoter cihazlarımız, tüm modern hastanelerin ve ayakta tedavi merkezlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

ARC kontrol sistemi aracılığıyla EASY hasta plakası, gerekli olan en düşük güç kullanılarak 10 farklı etki ayarı ve mikro kontrol özelliği tekrarlanabilir sonuçları, en temel ARC elektrocerrahi cihazlarımızla dahi elde etmek mümkündür.

Koter ünitelerimizde ayrıca doktorlarımızın farklı disiplinlerde kullanabilmesi için kişiye özel farklı ayar seçeneği bulunmaktadır.

Cihazlarımızın tamamı mevcut tavan pendantlarına bağlanabildiği gibi ARC taşıma arabalarına da monte edilebilmektedir.

Elektrocerrahi Üniteleri

ARC 400 - Yüksek performans her an elinizin altında

Kullanıldığı yerler: Her türlü genel cerrahi girişimler, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Oftalmoloji, Beyin Cerrahisi, KVC, Girişimsel Gastroenteroloji ve Bronkoloji

Belli başlı ameliyathane otomasyon sistemlerine entegre olabilmesi, farklı güçlerde simültane bipolar koagülasyon, simültane monopolar koagülasyon, Bipolar TUR-P, interaktif dokunmatik ekran, RFID destekli tak-çalıştır özelliği ARC 400'e özgü üstün niteliklerden sadece bir kaç tanesi.

Damar kapama için tekrar kullanılabilir alternatifler sunan Bowa, ARC 400 ile ameliyat maliyetlerini de düşürebiliyor.

Özellikle üroloji ve jinekoloji uygulamaları için monopolar ve bipolar rezeksiyon performansı en üst seviyede. Ayrıca 0.1 Watt'a kadar düşürülebilen çıkış güçleri ve Argon Plazma Koagülasyon modülü entegrasyonu özel cerrahi girişimlerini de destekliyor.

Ürünün sayfasına gitmek için tıklayınızARC 350 - Her türlü cerrahi için üst düzey performans

Kullanıldığı yerler Her türlü genel cerrahi girişimler, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Oftalmoloji, Beyin Cerrahisi, KVC, Girişimsel Gastroenteroloji ve Bronkoloji

Simültane monopolar koagülasyon, Bipolar TUR-P, 350 program hafızası, interaktif dokunmatik ekran, RFID destekli tak-çalıştır özelliği ARC 350'e özgü üstün niteliklerden sadece bir kaç tanesi.

Damar kapama için tekrar kullanılabilir alternatifler sunan Bowa, ARC 350 ile ameliyat maliyetlerini de düşürebiliyor.

Özellikle üroloji ve jinekoloji uygulamaları için monopolar ve bipolar rezeksiyon performansı en üst seviyede. Sisteme Argon Plazma Koagülasyon modülü de entegre edilebilmektedir.

Ürünün sayfasına gitmek için tıklayınızARC 303 - Çift monopolar ve tek bipolar çıkışlı standart elektrocerrahi ünitesi

Kullanıldığı yerler: Her türlü genel cerrahi girişimler, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Oftalmoloji, Beyin Cerrahisi, KVC, Girişimsel Gastroenteroloji ve Bronkoloji

Simültane monopolar koagülasyon, Monopolar TUR-P, 100 program hafızası, fabrikasyon olarak gelen Macro, Micro, Rezeksiyon ve Gastroenterolojik kesme/koagülasyon programları ARC 303'e özgü üstün niteliklerden sadece bir kaç tanesi.

Cihaza Argon Plazma Koagülasyon modülü de entegre edilebilmektedir.

Ürünün sayfasına gitmek için tıklayınız
ARC 250 - Tek monopolar ve bipolar çıkışlı standart elektrocerrahi ünitesi

Kullanıldığı yerler: Her türlü genel cerrahi girişimler, Üroloji, Jinekoloji, Ortopedi, Oftalmoloji, Beyin Cerrahisi, KVC, Girişimsel Gastroenteroloji ve Bronkoloji

Monopolar TUR-P, 100 program hafızası, fabrikasyon olarak gelen Macro, Micro, Rezeksiyon ve Gastroenterolojik kesme/koagülasyon programları ARC 250'ye özgü üstün niteliklerden sadece bir kaç tanesi.

Cihaza Argon Plazma Koagülasyon modülü de entegre edilebilmektedir.

Ürünün sayfasına gitmek için tıklayınızARC 100 - Küçük cerrahi girişimler için ideal seçenek

Kullanıldığı yerler: Her türlü küçük cerrahi girişimler, Acil girişimler, Dermatolojik ve Oftalmolojik girişimler

Tüm monopolar ve bipolar modlarda 100W çıkış gücü, kullanım kolaylığı ve tekrar kullanılabilir aksesuar seti ARC 100'ün üstün özelliklerinden bazıları

Ürünün sayfasına gitmek için tıklayınızElektrocerrahi Aksesuarları

Monopolar, Bipolar, Argon, Koter Aksesuarları, Hasta Plakaları, Damar Kapama / Ligasyon

Bowa elektrocerrahi aksesuarları yüksek kalite standartlarında sahip olup, diğer koter ünitelerine uygun özellikte üretilmektedir. Tüm parçalar en yüksek seviyede güvenliğin sağlanması amacıyla üretilmiştir. Mükemmel üretim kalitesi sayesinde aksesuarların tekrar kullanılabilme devirleri son derece yüksek sayılardadır.

Monopolar aksesuarları:
Electrod piyasemenleri / Kablolar / Elektrodlar / Elektrod konteynırları / Elektrod uzatmaları / Artroskopik amaçlı elektrodları / Pensetler / Test ekipmanları / ErgoLAP / MetraLOOP / Laparoskopi amaçlı elektrodlar / Adaptörler

Bipolar aksesuarları:
Kablolar / Pensetler / ErgoLAP® Bipolar / Damar kapama / Bipolar makaslar / Adaptörler

Damar kapama / Ligasyon:
TissueSeal® / LIGATOR®

Argon aksesuarları:
Piyasemenler, electrodlar ve kablolar / Kablolar ve esnek problar / Aksesuarlar

Hasta plakaları:
Tek kullanımlık elektrodlar / Çok kullanımlık hasta plakaları

Koter aksesuarları:
Yazılım opsiyonları / Elektrik kablosu / Topraklama kablosu / Ayak pedalı / Arayüz bağlantıları / Basınç düşürücü / ARC tekerlekli koter arabası

  • Bowa Elektrocerrahi Aksesuar Kataloğu


  • Monopolar Aksesuar Bipolar Aksesuar Night Knife Metra Loop Hasta Plakası