Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Kullanıcı Adınızı Girin.

Account Login

Şifrenizimi Unuttunuz?

Kurumsal  /  Hakkımızda


SBS Dış Ticaret

1994 yılından itibaren tıbbi cihaz ve hastane ekipmanları alanında, yurtdışı temsilcilikleriyle ithalat, danışmanlık, teknik servis ve eğitim konularında faaliyet göstermekte olan dinamik ve konusunda deneyimli bir organizasyondur.

İthalatını yapmakta olduğu ve geniş bir yelpazede yer alan ürün grubu sayesinde SBS, çoğunlukla “anahtar teslimi” projeler bazında çalışmakta ve “danışmanlık” hizmeti vermektedir…Misyonumuz

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla, uluslararası kalite standartlarında üretilen nitelikli ürün ve hizmetleri sunmak.

Vizyonumuz

Tıbbi cihaz ve hastane ekipmanları sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe lider konumunu üstlenen bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Türkiye'nin tıbbi cihaz ve hastane ekipmanları konusunda, profesyonel çözüm ortalığı sunarak, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve son teknolojik gelişmelerin kullanımını artırmak için kapsamlı projeler üreten SBS Dış Ticaret ;

  • Güvenilirlik,
  • Yüksek sorumluluk duygusu,
  • Deneyim,
  • Kalite bilinci,
  • Sürekli gelişim inancı,
  • İş ahlakına bağlılık,
  • Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.

Sektörel Çözüm Yaklaşımı

Günümüzde değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkündür. Farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize, branşlarına özgü çözümler sunabilmek için, SBS Dış Ticaret. organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurmuştur. Müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin - hızlı servis hizmeti ve katma değer sağlamaktadır.